...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Memoirs of a Geisha

Go down 
+4
Usako
Tenshi
Kanarek
Admin
8 posters
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 121
Age : 32
Localisation : Chicago
Registration date : 03/05/2007

Memoirs of a Geisha Empty
PisanieTemat: Re: Memoirs of a Geisha   Memoirs of a Geisha Icon_minitimePią Maj 11, 2007 5:58 am

Witam ! Mam pytanie ! czy graja tam jakies ładne japonki ?!
Powrót do góry Go down
https://japanclub.forumpolish.com
Kanarek
Moderator
Moderator
Kanarek


Liczba postów : 68
Age : 33
Localisation : Okinawa
Registration date : 04/05/2007

Memoirs of a Geisha Empty
PisanieTemat: Re: Memoirs of a Geisha   Memoirs of a Geisha Icon_minitimePią Maj 11, 2007 11:14 am

Admin proponuję Ci, abyś sam obejrzał film i stwierdził, czy Ci się podobają czy też nie Very Happy
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 121
Age : 32
Localisation : Chicago
Registration date : 03/05/2007

Memoirs of a Geisha Empty
PisanieTemat: Re: Memoirs of a Geisha   Memoirs of a Geisha Icon_minitimeNie Maj 13, 2007 2:09 pm

ale powiedz czy sa ;P bo jak nie ma zadnych to nie ma po co sciagac Smile Nie mam szybkiego nieta wiec szkoda h. Smile
Powrót do góry Go down
https://japanclub.forumpolish.com
Kanarek
Moderator
Moderator
Kanarek


Liczba postów : 68
Age : 33
Localisation : Okinawa
Registration date : 04/05/2007

Memoirs of a Geisha Empty
PisanieTemat: Re: Memoirs of a Geisha   Memoirs of a Geisha Icon_minitimeNie Maj 13, 2007 5:34 pm

Jak dla mnie to ciężko ocenić czy są ładne, bo niefajny makijaż mają. Ale warto obejrzeć nawet nie dla ładnych dziewczyn.
Powrót do góry Go down
Tenshi
Początkujący
Początkujący
Tenshi


Liczba postów : 33
Registration date : 22/05/2007

Memoirs of a Geisha Empty
PisanieTemat: Re: Memoirs of a Geisha   Memoirs of a Geisha Icon_minitimeSro Maj 23, 2007 5:59 am

Parę głównych ról graja Chinki, nie Japonki co wzbudziło oburzenie w Japonii.

Film owszem awrty obejrzenia, ale czy sie komus spodoba- to rzecz gustu. Mnie podobał sie klimat tego filmu i żałowałam, że wkradł sie tam wątek wojenny, bo moim zdaneim zburzył nastrój- ale tak musiało być. Jesli chodzi pod względem fabuły to film tak sobie mnie sie podobał. Liczyłam na nieco lepszy.
Powrót do góry Go down
Usako
Początkujący
Początkujący



Liczba postów : 6
Age : 36
Localisation : W-w
Registration date : 24/07/2007

Memoirs of a Geisha Empty
PisanieTemat: Re: Memoirs of a Geisha   Memoirs of a Geisha Icon_minitimeSro Lip 25, 2007 9:25 am

hieh ogladanie filmu dla ladnych japonek hieh potwierdzam...graja tam chinki: Ziyi Zhang-Sayuri-glowna bohaterka, moim zdaniem do brzydkich sie nie zalicza, oraz Li Gong-Hatsumomo, tez ladna kobitka. Zerknijcie panowie w google^^'. A sam film warty obejrzenia, dla klimatu, muzyki i malowniczych ujec. Jezeli jednak aktorki nie przypadna do gustu, to zawsze polecam ksiazke, nieco inna fabula i kreacja postaci, ale bardzo ciekawa.
Powrót do góry Go down
Eriko
Nowicjusz
Nowicjusz
Eriko


Liczba postów : 102
Age : 32
Registration date : 25/07/2007

Memoirs of a Geisha Empty
PisanieTemat: Re: Memoirs of a Geisha   Memoirs of a Geisha Icon_minitimeWto Lip 31, 2007 1:39 pm

ja narazie poswięcam sie czytaniu książki o tym tytule


Ostatnio zmieniony przez dnia Nie Sie 05, 2007 2:52 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
ChibiAki
Moderator
Moderator
ChibiAki


Liczba postów : 79
Age : 39
Localisation : Neverland
Registration date : 12/05/2007

Memoirs of a Geisha Empty
PisanieTemat: Re: Memoirs of a Geisha   Memoirs of a Geisha Icon_minitimeSob Sie 04, 2007 12:33 pm

Zhang Ziyi nie jest Japonką tylko Chinką Exclamation Po samym imieniu i nazwisku widać że nie są one japońskie. Jak by ktoś nie wiedział to jest takie coś jak Wikipedia. Sprawdzenie tego co sie pisze nie boli:P
Powrót do góry Go down
Kamiru
Moderator
Moderator
Kamiru


Liczba postów : 56
Age : 33
Localisation : Tokyo
Registration date : 03/05/2007

Memoirs of a Geisha Empty
PisanieTemat: Re: Memoirs of a Geisha   Memoirs of a Geisha Icon_minitimeSob Sie 11, 2007 11:08 am

cibiaki ... zal.pl ...

:ChibiAki:
Ostrzeżenie za spam.
Co to wogóle miało znaczyć?? Jak masz coś do mnie to na PW.
Powrót do góry Go down
Yoko
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Yoko


Liczba postów : 79
Age : 30
Registration date : 27/07/2007

Memoirs of a Geisha Empty
PisanieTemat: Re: Memoirs of a Geisha   Memoirs of a Geisha Icon_minitimeSro Lip 16, 2008 4:12 pm

Film całkowicie kręcony w USA, z chińskimi aktorkami mówiącymi po angielsku, opowiadający o życiu japońskich gejsz. Paranoja.
W "Wyznaniach..." podobała mi się jedynie gra aktorska Ziyi Zhang i Gong Li, oraz wygląd wizualny filmu.
Amerykanie lubią karmic nas komercyjnym kitem. Czy to komedią romantyczną czy melodrametem o gejszach...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Memoirs of a Geisha Empty
PisanieTemat: Re: Memoirs of a Geisha   Memoirs of a Geisha Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Memoirs of a Geisha
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Filmy-
Skocz do: