...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Seria NFS

Go down 
+7
ChibiAki
HI MIZU KAZE TSUCHI
Misuzu
Yvetta
Kamiru
Kari-chan=^^=
Kanarek
11 posters

Którą część serii NFS lubisz najbardziej
V-Really 2
Seria NFS Red20%Seria NFS Red1
 0% [ 0 ]
Road Challenge
Seria NFS Red20%Seria NFS Red1
 0% [ 0 ]
Porsche 2000
Seria NFS Red27%Seria NFS Red1
 7% [ 1 ]
Motor city online
Seria NFS Red20%Seria NFS Red1
 0% [ 0 ]
Hot Pursuit 2
Seria NFS Red20%Seria NFS Red1
 0% [ 0 ]
Underground
Seria NFS Red27%Seria NFS Red1
 7% [ 1 ]
Underground 2
Seria NFS Red247%Seria NFS Red1
 47% [ 7 ]
Most Wanted
Seria NFS Red220%Seria NFS Red1
 20% [ 3 ]
Carbon
Seria NFS Red219%Seria NFS Red1
 19% [ 3 ]
Wcześniejsze
Seria NFS Red20%Seria NFS Red1
 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 15
 

AutorWiadomość
Kanarek
Moderator
Moderator
Kanarek


Liczba postów : 68
Age : 33
Localisation : Okinawa
Registration date : 04/05/2007

Seria NFS Empty
PisanieTemat: Seria NFS   Seria NFS Icon_minitimeSob Maj 05, 2007 9:16 am

Moze nie jest to japońska produkcja, ale dział jest ogólnie o grach, więc chyba może być.
Co myślicie o tej serii, o jej rozwoju od początku jej powstania?? Które części najbardziej wam się podobały (nie bierzcie tutaj za bardzo jakości graficznej i grywalności, bo wiadomo, że najnowsze będą najlepsze). Jeśli już jednak piszecie o grafie i muzyce, to weźcie pod uwagę kiedy były robione.

Ja przyznam się, że nie grałem w wersje wcześniejsze niż NFS Undergruond 2 (wcześniej nie miałem kompa i dostępu do gier). Ta seria wydaje mi sie naprawdę dobra, jednak trochę mało grywalna jak na tamte możliwości. Racja że było dużo "tajnych przejść", jednak lekko dobijające jest działanie krawężników czy żywopłotu jak jakiejś bariery. Chociaż ten efekt jest chyba obecny w każdej z tych gier (nawet najnowszych).
Ogónie uważam serię za bardzo dobrą, szczególnie najnowsze 2 części, gdzie dzięki dobrej grafie możmy cieszyć się prawie realną jazdą tuningowanymi samochodzikami. Naprawdę mi się podoba. Ma tylko jedną wadę. Dość szybko się nudzi. NFS Carbon przeszedłem do bodajże 24% i już mi się nie chciało. Prócz nowych dzielnic i efektów nie było ni nowego, więc gra nie była już tak przyjemna jak Most Wanted (dkla mnie pierwszy raz pojawiła się policja i uwielbiałem bawić się w ponad godzinne pościgi Very Happy)

W ankiecie pominąłem te najwcześniejsze, gdyż wszystkie się nie mieszczą
Powrót do góry Go down
Kari-chan=^^=
Nowicjusz
Nowicjusz
Kari-chan=^^=


Liczba postów : 131
Age : 31
Localisation : Asahigawa xD
Registration date : 03/05/2007

Seria NFS Empty
PisanieTemat: Re: Seria NFS   Seria NFS Icon_minitimeSob Maj 05, 2007 11:33 am

HaHa... wiedziałam poprostu byłam pewna ze Underground 2 wygra....jak narazie Razz
Powrót do góry Go down
http://www.aikouka-zaiaku.blog.onet.pl
Kamiru
Moderator
Moderator
Kamiru


Liczba postów : 56
Age : 33
Localisation : Tokyo
Registration date : 03/05/2007

Seria NFS Empty
PisanieTemat: Seria NFS   Seria NFS Icon_minitimeSob Maj 05, 2007 12:52 pm

Ja osobiscie uwazam ,ze jesli jest to forum o tematyce japonskiej to powinnismy sie ograniczyc tylko do produkcji japonskich.
Powrót do góry Go down
Yvetta
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Yvetta


Liczba postów : 56
Localisation : K-ce/Chicago
Registration date : 03/05/2007

Seria NFS Empty
PisanieTemat: Re: Seria NFS   Seria NFS Icon_minitimeSob Maj 05, 2007 6:30 pm

shit, nfsu2 to jedna z najlepszych gier, jaka gralam!!! naprawde, kocham cala serie... xD
Powrót do góry Go down
http://j-rock-music.mylog.pl
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Seria NFS Empty
PisanieTemat: Re: Seria NFS   Seria NFS Icon_minitimeSro Maj 30, 2007 2:06 pm

Ja tam kiedys garłam tylko w Most Wandet to głosuje na to Razz juz nie ma tej gry. Komp miał formata a ja nie ma kodu do zainstalowania Razz
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
HI MIZU KAZE TSUCHI
Początkujący
Początkujący
HI MIZU KAZE TSUCHI


Liczba postów : 23
Registration date : 10/07/2007

Seria NFS Empty
PisanieTemat: Re: Seria NFS   Seria NFS Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 3:25 pm

Hmm i tutaj dla mnie zaczęły się schody pomiędzy NFS UG a NFS UG 2, ponieważ 1 część była bardzo realistyczna (najbardziej realistyczna ze wszystkich) 2 część już raczej nie ale wybrałem UG 2, bo co to za frajda kiedy nie możemy pojeździć samochodami po normalnej ulicy. Nie wiem jak wy, ale dla mnie dalsze części NFS od UnderGround, odbiegają troche od rzeczywistości jak np. spowalniacz, samo napełniająca się butla podtlenku azotu, lub jedziemy po ulicy mazdą RX-8, zjeżdżamy do auto komisu i wyjeżdżamy z niego porshe carrera GT itp. ( zawieszenie hydrauliczne pominołem bo wystąpiła tylko w jednej części). No i przyznam racje kamiru
Powrót do góry Go down
ChibiAki
Moderator
Moderator
ChibiAki


Liczba postów : 79
Age : 39
Localisation : Neverland
Registration date : 12/05/2007

Seria NFS Empty
PisanieTemat: Re: Seria NFS   Seria NFS Icon_minitimePią Lip 13, 2007 1:32 pm

Ja nie wybiorę żadnej bo każdą cenie wysoko np: Carbon'a za wyścigi w kanionach, a MW za jazda do oporu po ogromnych autostradach i ogólną scenerie. Ah ah i te pościgi terenówkami które szczerze mówiąc przypominały czołgi a nie samochody Very Happy
Powrót do góry Go down
HI MIZU KAZE TSUCHI
Początkujący
Początkujący
HI MIZU KAZE TSUCHI


Liczba postów : 23
Registration date : 10/07/2007

Seria NFS Empty
PisanieTemat: Re: Seria NFS   Seria NFS Icon_minitimePią Lip 13, 2007 4:55 pm

A co do produkcji Japońskich to jest jeszcze The Fast And The Furious, gra robiona na podstawie filmu (mam ta grę osobiście) i jest tylko na PS2. I jest jeszcze druga samochodówka, ale zapomniałem jak sie nazywa, tej gry nie dostaniemy w Polsce.
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Seria NFS Empty
PisanieTemat: Re: Seria NFS   Seria NFS Icon_minitimeSob Kwi 11, 2009 12:04 pm

bardzo udana seria nfs tylko ostatni coś spadł ich poziom widać to szczególnie w nfs undercover
Powrót do góry Go down
MAKabra_88
Początkujący
Początkujący
MAKabra_88


Liczba postów : 20
Age : 36
Localisation : nml
Registration date : 26/03/2009

Seria NFS Empty
PisanieTemat: Re: Seria NFS   Seria NFS Icon_minitimeNie Kwi 12, 2009 10:31 am

Seria Need for speed jest scigałka typową arcadow'ą , więc moim skormnym zdaniem ciężko tu mówić o tym, że NFS UG 1 jest realistyczny bardziej od 2 czy coś w tym stylu, w tej grze chodzi o szybko i miodną jazdę wypasionym stiuningowanymi furami po przez nocne niebezpieczne ulice wielkiego miasta, z jakąś śmieszną historyjką w tle i tyle. Uważam , że sama seria zawsze górowała w tym temacie i praktycznie nie miała konkurencji, tylko raz odskoczyła w temacie nocnych nie legalnych wyścigów mowa tu o NFS pro street i nie zbyt dobrze przyjęte to zostało przez fanów. Twórcy gry chcieli się odbić troszkę w najnowszej odsłonie undercover lecz nie zbyt im się to udało. Najlepszą z serii jest chyba carboon choć jest bardzo krótki np w porównaniu do most wanted. Ale nie ma ideałów. Czytałem już, że zostały zapowiedziane dwa nowe tytuły z tej serii w tym jeden przeznaczony tylko do śmigania po sieci. pozdr
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Seria NFS Empty
PisanieTemat: Re: Seria NFS   Seria NFS Icon_minitimeNie Kwi 12, 2009 10:38 pm

tak też o nich słyszałem lecz jeśli znowu naobiecują a odwalą takie coś jak z undercover to wielu fanów tej seri może się przesiąść na coś innego Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
AngelOfDarkness
Początkujący
Początkujący
AngelOfDarkness


Liczba postów : 16
Age : 29
Registration date : 14/04/2009

Seria NFS Empty
PisanieTemat: Re: Seria NFS   Seria NFS Icon_minitimeWto Kwi 14, 2009 4:25 pm

Hmm... Lubię tą serię, gdyż ma cud grafikę, cud muzyke, i nie jest takim badziewiem który się przejdzie w jeden dzień. Super samochody, i trudne tory. Chociaż dam minusa za nieinteligentną policję w Most Wanted. Muszę jeździć jak najdalej od "Pułapek Na radiowozy" a one i tak same w nie wlatują. I pościg skończony bounce Ale ogólnie... Mua! ;*
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Seria NFS Empty
PisanieTemat: Re: Seria NFS   Seria NFS Icon_minitimeSro Cze 24, 2009 7:20 pm

a co myślicie o nowym nfs który ma niedługo ma podbić sklepy Very Happy mowa oczywiście o need for speed shift ponoć model jazdy ma przebić grida a grafiką dorównać do najlepszych to są oczywiście zapewnienia twórcówa a wy co na to??
Powrót do góry Go down
Mikurusia :3
Extra Usher
Extra Usher
Mikurusia :3


Liczba postów : 311
Age : 28
Localisation : Radom
Registration date : 29/05/2010

Seria NFS Empty
PisanieTemat: Re: Seria NFS   Seria NFS Icon_minitimePią Cze 18, 2010 3:15 pm

Yvetta napisał:
shit, nfsu2 to jedna z najlepszych gier, jaka gralam!!! naprawde, kocham cala serie... xD
Shit to jest g**no ;DDD
Nie Shit tylko Shift xD
Ale to też jest fajna część,ale osobiście wolę Underground.
A niedługo ma wyjść NFS world. Już nie mogę się doczekać...ahh ;*
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Seria NFS Empty
PisanieTemat: Re: Seria NFS   Seria NFS Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Seria NFS
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Gry-
Skocz do: