...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Japońskie Restauracje

Go down 
+9
Nagisa
efree
romanka
Usako
Misuzu
Kari-chan=^^=
Kamiru
Kanarek
Admin
13 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 121
Age : 32
Localisation : Chicago
Registration date : 03/05/2007

Japońskie Restauracje Empty
PisanieTemat: Japońskie Restauracje   Japońskie Restauracje Icon_minitimePią Maj 04, 2007 12:31 pm

Macie u siebie Japońskie restauracje ?! Jesli tak to co najczesciej zamawiacie ?!
Powrót do góry Go down
https://japanclub.forumpolish.com
Kanarek
Moderator
Moderator
Kanarek


Liczba postów : 68
Age : 33
Localisation : Okinawa
Registration date : 04/05/2007

Japońskie Restauracje Empty
PisanieTemat: Re: Japońskie Restauracje   Japońskie Restauracje Icon_minitimePią Maj 04, 2007 7:20 pm

Japońskie restauracje. Hmm... chyba marzenie każdego uzytkownika tego forum. Z tego co mi wiadomo, to w Polsce jest naprawdę mało prawdziwych japońskich restauracji. Nawet w Krakowie jest jeden marny sushi bar i nic poza tym. Wzystkie restauracje to takie pseudo chińskie. Nic tam praktycznie nie jest takie jak powinno, ale to nie wina właścicieli, tylko polskich sklepów, gdzie nie ma dostępu do oryginalnych chińskich czy japońskich produktów w normalnych cenach :/
Powrót do góry Go down
Kamiru
Moderator
Moderator
Kamiru


Liczba postów : 56
Age : 33
Localisation : Tokyo
Registration date : 03/05/2007

Japońskie Restauracje Empty
PisanieTemat: Japońskie Restauracje   Japońskie Restauracje Icon_minitimePią Maj 04, 2007 10:02 pm

Kanarek san ma racje.
Jak juz mamy doczynienia z restauracja japonska to jest ona bardziej chinska niz japonska. I wszystko sie robi w "Ci minuty" tak samo jak oslawione zupki ;D


Ostatnio zmieniony przez dnia Sob Maj 05, 2007 12:24 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Kari-chan=^^=
Nowicjusz
Nowicjusz
Kari-chan=^^=


Liczba postów : 131
Age : 32
Localisation : Asahigawa xD
Registration date : 03/05/2007

Japońskie Restauracje Empty
PisanieTemat: Re: Japońskie Restauracje   Japońskie Restauracje Icon_minitimePią Maj 04, 2007 11:58 pm

Ej mozna dokłądnie wiedzieć o co ci chodzi Question Question
Acha miłego powtarzamnia tych samych słów
cytuję:
Zgadam się w 100% Mad Mad
WTF Question
Powrót do góry Go down
http://www.aikouka-zaiaku.blog.onet.pl
Kamiru
Moderator
Moderator
Kamiru


Liczba postów : 56
Age : 33
Localisation : Tokyo
Registration date : 03/05/2007

Japońskie Restauracje Empty
PisanieTemat: Japońskie Restauracje   Japońskie Restauracje Icon_minitimeSob Maj 05, 2007 12:27 am

uwagi tego typu sa zbedne ,kazdy pisze to co mysli i mu sie podoba tylko musi przestrzegac regulamin.
chyba nie bedziesz zmieniac zasad demokracji ?
(bez urazy)
Powrót do góry Go down
Kari-chan=^^=
Nowicjusz
Nowicjusz
Kari-chan=^^=


Liczba postów : 131
Age : 32
Localisation : Asahigawa xD
Registration date : 03/05/2007

Japońskie Restauracje Empty
PisanieTemat: Re: Japońskie Restauracje   Japońskie Restauracje Icon_minitimeSob Maj 05, 2007 11:42 am

Nie obraziłam się tylko dziwnie to zabrzmiało Razz
Po za tym u mnie w Chrzanowie kiedyś..to były piękne czasy mieszkało kilku japończyków iz założyli taką małą restaurację....szkoda ze mnie jescze nie było na świecie Sad
Powrót do góry Go down
http://www.aikouka-zaiaku.blog.onet.pl
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Japońskie Restauracje Empty
PisanieTemat: Re: Japońskie Restauracje   Japońskie Restauracje Icon_minitimeSro Maj 30, 2007 2:08 pm

Ja byłam w Chińskiej ( ale mozna tez nazwać Japonskiej) restauracji w Angli! Było tam duzo Japonczyków i taki Jeden zrobił mi jedzonko afro ale było pyszne Very Happy nie wiem jak to sie nazywało ale było bardzo dobre Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Usako
Początkujący
Początkujący



Liczba postów : 6
Age : 37
Localisation : W-w
Registration date : 24/07/2007

Japońskie Restauracje Empty
PisanieTemat: Re: Japońskie Restauracje   Japońskie Restauracje Icon_minitimeSro Lip 25, 2007 9:29 am

a u mnie restauracje z chinskie, japonskie i koreanskie rosna, jak przyslowiowe grzyby po deszczu. Jezeli ktos bedzie we Wroclawiu, to polecam Chinska herbaciarnie-niech nie zmyli Was nazwa, poniewaz jedzenie tez tam podaja xP, "Sakkana Sushii Bar", i jeszcze troche nazw, ktorych niestety w tej chwili nie pamietam...ale tam gdzie bylam i gdzie bywam jest pysznie^^
Powrót do góry Go down
romanka
Początkujący
Początkujący
romanka


Liczba postów : 38
Age : 32
Registration date : 08/06/2008

Japońskie Restauracje Empty
PisanieTemat: Re: Japońskie Restauracje   Japońskie Restauracje Icon_minitimeSro Cze 11, 2008 7:13 pm

Ehhhhhhh w moim miescie nie ma zadnej restałracji Japonskiej ani Chinskiej Crying or Very sad Kiedys była tylko splajtowała , ja zawsze tam kupywałam chinszczyzne i bardzo mi smakowała a zwłaszcza smak carry lub słodko-kwasny mniam... Surprised
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Japońskie Restauracje Empty
PisanieTemat: Re: Japońskie Restauracje   Japońskie Restauracje Icon_minitimeNie Kwi 05, 2009 4:49 pm

w szczecinie jest taka restauracja nazywa się sake nie jestem pewny czy jest ona bardziej chińska niż japońska jadłem tam tylko dwa dania sushi i coś takiego o nazwie nie do zapamiętania.jedzenie jest dobre a i nie jest za drogo. ostatnio zaczołem uczęszczać na lekcje japońskiego i tam nasz nauczyciel (prawdziwa kopalnia wiedzy o japońskim, japonji, oraz japonkach)powiedział na ostatnich zajęciach że w Niemczech blisko naszej granicy jest restauracja prowadzona przez rodzinę japończyków. jest to rybna restauracja. pan opowiadał nam że jest jeden wielki stół a w środku tego stołu jest duże akwarium z rybami, klient wybiera sobie rybe a kucharz ją zabija i przyżądza na naszych oczach podobno taka świerza ryba jest nie porównywalnie smaczniejsza od tych naszych mrożonek. może uda mi się kiedyś namówić rodziców i tam pojechaćVery Happy
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Japońskie Restauracje Empty
PisanieTemat: Re: Japońskie Restauracje   Japońskie Restauracje Icon_minitimeWto Paź 20, 2009 9:18 am

w Łodzi jest kilka takich restauracji, np. Hana Sushi. No, ale ceny astronomiczne Sad
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Japońskie Restauracje Empty
PisanieTemat: Re: Japońskie Restauracje   Japońskie Restauracje Icon_minitimeWto Paź 20, 2009 1:57 pm

uuu... biedna rybka... a potem jeszcze doprawiona!

Sad
Powrót do góry Go down
Rinoa
Super Usher
Super Usher
Rinoa


Liczba postów : 226
Age : 31
Localisation : Lubaczów
Registration date : 06/07/2009

Japońskie Restauracje Empty
PisanieTemat: Re: Japońskie Restauracje   Japońskie Restauracje Icon_minitimeWto Paź 20, 2009 3:21 pm

no jak byłam w warszawie to próbowałam ciocie namowic na japońska restauracje ale nie dała sie tam zaciągnąć;pp ale jak bd nastepnym razem to napewno pójdę;p
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Japońskie Restauracje Empty
PisanieTemat: Re: Japońskie Restauracje   Japońskie Restauracje Icon_minitimeSro Paź 21, 2009 8:07 am

ja jak byłam w stolicy to wszędzie widziałam tylko restauracje z sushi etc. Chyba jestem zbyt wyczulona na tym punkcie Razz ale warszawiacy to maja fajnie - prawie wszystko pod nosem. A my musimy polować na takie obiekty w swoich mieścinach Razz
Powrót do góry Go down
Rinoa
Super Usher
Super Usher
Rinoa


Liczba postów : 226
Age : 31
Localisation : Lubaczów
Registration date : 06/07/2009

Japońskie Restauracje Empty
PisanieTemat: Re: Japońskie Restauracje   Japońskie Restauracje Icon_minitimeSro Paź 21, 2009 3:27 pm

no dokładnie;p mnie strasznie denerwuje, że u mnie nie ma żadnego lokalu z sushi;p musze czekac az wyjade do wawy;p
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Japońskie Restauracje Empty
PisanieTemat: Re: Japońskie Restauracje   Japońskie Restauracje Icon_minitimeNie Paź 25, 2009 9:56 am

ech ale wy mi sie ty rozpuściliscie jak mnie nie było lenie małe Very Happy przestancie patrzeć na wawe tylko idziecie do sklepu ( jak u was takiego niema to przez neta) kupić wysuszone i sprasowane wodorosty ryż japonski ( specjalny po ugotowaniu sie lepi i latwo go formowac) kupic swiezutka rybke (to juz niestety nie przez neta) do tego moga byc przyprawy jap i zielona herbata polecam kokeichia i macie domowe sushi Razz i nie zrarzac sie jak nie wyjdzie za pierwszym razem Very Happy jak ktoś bedzie chciał to powiem dokladnie jak to zrobić
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Japońskie Restauracje Empty
PisanieTemat: Re: Japońskie Restauracje   Japońskie Restauracje Icon_minitimeNie Paź 25, 2009 9:59 am

Ja chce Very Happy
Powrót do góry Go down
patsok
Nowicjusz
Nowicjusz
patsok


Liczba postów : 131
Age : 29
Localisation : Jaworzno
Registration date : 26/04/2009

Japońskie Restauracje Empty
PisanieTemat: Re: Japońskie Restauracje   Japońskie Restauracje Icon_minitimeNie Paź 25, 2009 9:59 am

ja jakos nie mam ochoty na surowa rybe; d
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Japońskie Restauracje Empty
PisanieTemat: Re: Japońskie Restauracje   Japońskie Restauracje Icon_minitimeNie Paź 25, 2009 11:11 am

a ja bardzo lubię surową rybkę Very Happy sushi robię też z kawiorem lub paluszkami krabowymi mniam Razz
Powrót do góry Go down
Hinatka
Początkujący
Początkujący
Hinatka


Liczba postów : 22
Age : 29
Localisation : Łódź
Registration date : 13/12/2009

Japońskie Restauracje Empty
PisanieTemat: Re: Japońskie Restauracje   Japońskie Restauracje Icon_minitimeWto Gru 15, 2009 8:26 am

A Nagisa też jest z Łodzi!! Rzeczywiście, w naszym mieście jest kilka takich restauracyjek typu Hana Sushi byłam tam kiedyś z koleżanką i było pycha Razz
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Japońskie Restauracje Empty
PisanieTemat: Re: Japońskie Restauracje   Japońskie Restauracje Icon_minitimeWto Gru 15, 2009 9:53 pm

oho, witam kolejną łodziankę Very Happy
no właśnie o Hana Sushi myślałam Razz
Powrót do góry Go down
Hinatka
Początkujący
Początkujący
Hinatka


Liczba postów : 22
Age : 29
Localisation : Łódź
Registration date : 13/12/2009

Japońskie Restauracje Empty
PisanieTemat: Re: Japońskie Restauracje   Japońskie Restauracje Icon_minitimeSro Gru 16, 2009 9:00 am

A ja nawet zauważyłam, że w manufakturze jest jeszcze WOOK, ale to jest niestety chińska restauracja, ale jest i tak pycha! Polecam słodkie kuleczki zhimakiu Razz
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Japońskie Restauracje Empty
PisanieTemat: Re: Japońskie Restauracje   Japońskie Restauracje Icon_minitimeSro Gru 16, 2009 1:25 pm

Mmm, tak, te pyszne sezamowe kluseczki z karmelem w sosie krówkowym są pycha Very Happy
Powrót do góry Go down
Hinatka
Początkujący
Początkujący
Hinatka


Liczba postów : 22
Age : 29
Localisation : Łódź
Registration date : 13/12/2009

Japońskie Restauracje Empty
PisanieTemat: Re: Japońskie Restauracje   Japońskie Restauracje Icon_minitimeSro Gru 16, 2009 2:16 pm

Jadłaś?? Ale fajnie Smile one są naprawdę super xD
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Japońskie Restauracje Empty
PisanieTemat: Re: Japońskie Restauracje   Japońskie Restauracje Icon_minitimeCzw Gru 17, 2009 9:36 pm

hmm no nawet nawet Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Japońskie Restauracje Empty
PisanieTemat: Re: Japońskie Restauracje   Japońskie Restauracje Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Japońskie Restauracje
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» KOMIKSY JAPONSKIE...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Kulinaria-
Skocz do: