...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Ulubione anime

Go down 
+41
Kyugaa
Hijikata
Karol
Akarui_Misaki
Kei
shocky
Kaze
Mikurusia :3
Milo
Nyu_xD
Yotte
nanaka
Rinoa
Nagisa
efree
patsok
Nami
Molcia1994
MAKabra_88
zlepek
Otoshi
Yuko
Miyamoto
JigokuShoujyo
tomodachi
Dif
Eriko
Sandris
Sehaenne
Urlike
Amizu
Lava (Eastern Shinma)
Misuzu
Tenshi
Shilay Bijuu
Anko
Songo-chan
Nuria
Kamiru
Kari-chan=^^=
Kanarek
45 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Ulubione anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime - Page 2 Icon_minitimeCzw Gru 13, 2007 3:54 pm

Great Teacher Onizuka - GTO ogladłam na kreskówce 1 odcinek i mnie rozwaliło xD moze kiedys bede ogladac dalej ale to od +18 wiec Razz heheh
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Dif
Początkujący
Początkujący
Dif


Liczba postów : 17
Age : 32
Localisation : Hinamizawa
Registration date : 30/09/2007

Ulubione anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime - Page 2 Icon_minitimeCzw Gru 13, 2007 8:01 pm

Misuzu GTO wclae nei jest od 18 Very Happy ogladalem i nie ma tam zadnych takich erotycznych scen ani zabijania, przemocy itp^^ tongue anime polecam bo spoko jest tak samo jak GTO live action czyli film z zywymi postaciami - bardzo fajny a rzadko sie zdarza ze anime w wydaniu lice action bylo dobrze wykonane tylko moze czasami gra aktorow moze denerwowac Razz
Powrót do góry Go down
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Ulubione anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime - Page 2 Icon_minitimePią Gru 14, 2007 4:07 pm

hehe a moze i tak Razz ake to smieszne jest xD jak znjde czas to sobie na kreskówce GTO obejze Razz ^^
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
tomodachi
Początkujący
Początkujący
tomodachi


Liczba postów : 3
Localisation : Nagereboshi
Registration date : 09/10/2008

Ulubione anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 09, 2008 4:25 pm

Naruto+Shippuuden; True Tears, Zero no Tsukaima, Bleach, Mononoke, Mononoke Hime, Elfen Lied, Dragon Ball Z i GT, Green Green, Inuyasha, Junni Kokki, Magic Knight Reyert, Shugo Chara, REC, Gift the eternal Rainbow, Sprited Away, Love Hina(głupie...), Sailor Moon i Kapłanki Przeklętych Dni Smile. Witam:)
Powrót do góry Go down
JigokuShoujyo
Początkujący
Początkujący
JigokuShoujyo


Liczba postów : 16
Age : 31
Localisation : Tokyo
Registration date : 19/01/2009

Ulubione anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime - Page 2 Icon_minitimePon Sty 19, 2009 6:34 pm

Ja kocham 1.Vampire Knight Very Happy
2.Blood +
3.Inukami
4.Blood The Last Vampire
Powrót do góry Go down
Miyamoto
Początkujący
Początkujący
Miyamoto


Liczba postów : 1
Age : 34
Registration date : 01/02/2009

Ulubione anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 01, 2009 10:19 pm

Witam wszystkich jako nowy^^

A co do tematu moje typy to:

-Draon ball
-Hellsing
-death note
-7 samurai
-Detroit metal City

i inne tego typu:D
Powrót do góry Go down
Yuko
Początkujący
Początkujący
Yuko


Liczba postów : 49
Registration date : 03/02/2009

Ulubione anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 05, 2009 9:42 pm

Moim ulubionym anime przez jakiś czas było Naruto, ale skończyłam na 70-którymś odcinku i nie miałam potem czasu, żeby oglądać. Po jakimś czasie doszłam do wniosku, że nie będę odgrzebywać przeszłości tylko zacznę oglądać coś innego. Niestety. Jak już miałam czas, to ne wiedziałam co wybrać, a jak już wybrałam to się nie dało odtworzyć... BLE!!! Rypać mój internet, który co chwile się zacina...
Powrót do góry Go down
Otoshi
Początkujący
Początkujący
Otoshi


Liczba postów : 10
Registration date : 22/02/2009

Ulubione anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 22, 2009 7:59 pm

Więc to moja skromna lista, którą ciągle poszerzam:
- Death Note
- Naruto
- Bleach
- Empty Heart+18 [yaoi]
I wreszcie - Hellsing+18. *___*
Poza tym zamierzam się zabrać m.in. za Elfen Lieda, Blood + i wiele innych... ale na razie skupiam się na nauce i mało czasu mam. ^^
Powrót do góry Go down
zlepek
Początkujący
Początkujący



Liczba postów : 10
Age : 32
Registration date : 04/03/2009

Ulubione anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime - Page 2 Icon_minitimeSro Mar 04, 2009 8:15 am

to ja juz tyle anime obejrzałem że ho ho...ale takie najlepsze dla mnie to elfen lied, naruto(choć jak na mój gust to za duzo fillerów Mad ), bleach, clannad, toradora!, hellsing(noi ultimate też^^) na dragonballu się wychowałem(ale nie to że do wszystkich kamehami strzelałem, tyle że jeszcze za gnoja to było pierwsze anime jakie oglądałem Razz ) noi blood+ i rurouni kenshin
Powrót do góry Go down
MAKabra_88
Początkujący
Początkujący
MAKabra_88


Liczba postów : 20
Age : 36
Localisation : nml
Registration date : 26/03/2009

Ulubione anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime - Page 2 Icon_minitimeCzw Mar 26, 2009 4:17 pm

Cool Witam wszystkich ;D no ja muszę przyznać, że wychowałem się na DB ;D i te anime wiele dla mnie znaczy Smile ale... ale już podaje listę moich ulubionych anime

1. Ranma1/2 (świetna historia, Akane i Ranma wymiatają)
2. Slayers (Uwielbiam Line i szacun dla Xellosa)
3. Dragonball
4. Bleach
5. Chobits

to na tyle, oczywiście lubie jeszcze wiele innych anime ale te przodują w mym sercu pozdro lol!
Powrót do góry Go down
Molcia1994
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Molcia1994


Liczba postów : 79
Age : 30
Registration date : 18/06/2009

Ulubione anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 23, 2009 7:21 pm

Kocham po prostu Vampire Knight ( Vampire Knight Guilty ) !!!! Jest po prostu GENIALNE!! Mam nadzieję, ze będzie 3 część ( choć to małoprawdopodobne ).
Świetne jest też Death Note ( trzymające w napięciu ) i Phantom - to anime - kryminały;)
Powrót do góry Go down
Nami
Początkujący
Początkujący
Nami


Liczba postów : 32
Age : 35
Registration date : 18/07/2009

Ulubione anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime - Page 2 Icon_minitimeWto Wrz 22, 2009 11:18 am

Ja mogę wsztystkim polecić "K-ON", to takie 13-odcinkowe anime z przymrużeniem oka, o dziewczynach, które założyły klub muzuczny . Nieźle się uśmiałam, w dodatku dziewczyny grają kawał dobrej muzy .
(Przykład: https://www.youtube.com/watch?v=GUKwH81csts )


Z seriali anime wrył mi się w pamięć także "Serial experiment Lain". Strasznie to było dziwaczne, ale koniec końców dwało do myślenia.
Powrót do góry Go down
patsok
Nowicjusz
Nowicjusz
patsok


Liczba postów : 131
Age : 29
Localisation : Jaworzno
Registration date : 26/04/2009

Ulubione anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime - Page 2 Icon_minitimeWto Wrz 22, 2009 3:07 pm

a to K-ON! juz sie skonczyl?

ja narazie zaczynam przygode z anime i obecnie ogladam Kanon
Powrót do góry Go down
Nami
Początkujący
Początkujący
Nami


Liczba postów : 32
Age : 35
Registration date : 18/07/2009

Ulubione anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime - Page 2 Icon_minitimeWto Wrz 22, 2009 3:31 pm

A nie skończył się? confused
Ja wiem tylko o tych trzynastu odcinkach. Bardzo bym się cieszyła, gdyby była druga seria cheers
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Ulubione anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime - Page 2 Icon_minitimeWto Wrz 22, 2009 3:44 pm

w japoni druga seria ma byc niedlugo ale czy w polsce bedzie to niewiem Very Happy bo niewiem czy ktos podejmie sie zpolszczenia i wrzucenia na jakas stronke. choc jak i tak bede oglodal orginal po japonsku wiec moze bym tlumaczyl. niewiem zobacze
Powrót do góry Go down
Nami
Początkujący
Początkujący
Nami


Liczba postów : 32
Age : 35
Registration date : 18/07/2009

Ulubione anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime - Page 2 Icon_minitimeWto Wrz 22, 2009 3:51 pm

Mnie wystarczy jak ktoś na angielski przełoży, ale ojczystym językiem nie pogardzę, bo to zawsze jakaś wygoda. I nie wiem, kto robił to tlumaczenie, które ja ściągałam, ale bardzo mi się podobało. Tłumacz wczuł się w klimat.

No a jak pierwsza seria dotarła do nas, to mam cichą nadzieję, że i ta druga znajdzie drogę Very Happy
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Ulubione anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime - Page 2 Icon_minitimeWto Wrz 22, 2009 4:28 pm

napewno co sie wykombinuje Very Happy najwyrzej sie pomecze i przetlumacze skoro kilka osub na to czeka
Powrót do góry Go down
patsok
Nowicjusz
Nowicjusz
patsok


Liczba postów : 131
Age : 29
Localisation : Jaworzno
Registration date : 26/04/2009

Ulubione anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime - Page 2 Icon_minitimeWto Wrz 22, 2009 8:47 pm

zalezy na podstawie czego to jest i z jakiej firmy
jak od keya to na 85% beda polskie napisy tylko trzeba troche poczekac

a nie wiem erfree czy temu podolasz ;p
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Ulubione anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime - Page 2 Icon_minitimeWto Wrz 22, 2009 8:55 pm

a czemu by nie?? juz do dwuch anime robilem spolszczenia, i kilkaniascie odcinkuw tak wybiurczo jak ktos nie dodawal. nic trudnego
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Ulubione anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime - Page 2 Icon_minitimeSob Paź 10, 2009 3:17 pm

no to ja też czekam na drugą serię K-on! Dzięki temu anime zaczęłam grać na gitarze Very Happy a poza tym uwielbiam mangę(kupuję) i anime Naruto. Uwielbiam kreskę Masashiego Kishimoto! I love you
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Ulubione anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime - Page 2 Icon_minitimeNie Paź 11, 2009 8:11 am

na gitarze to chyba tutaj wszyscy grają (albo maja zamiar) Very Happy:D no wreszcie jedna osoba ktura tez kupuje Very Happy a myslalem ze tylko ja tak mam
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Ulubione anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime - Page 2 Icon_minitimeNie Paź 11, 2009 9:44 am

No, ja też nie spotkałam jeszcze osoby, która kupuje mangę. Uważam, że miło jest czasem sięgnąć po ulubiony tom mangi i przeczytać go sobie podjadając wafle z dżemem mandarynkowym Razz
Powrót do góry Go down
Rinoa
Super Usher
Super Usher
Rinoa


Liczba postów : 226
Age : 31
Localisation : Lubaczów
Registration date : 06/07/2009

Ulubione anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime - Page 2 Icon_minitimeNie Paź 11, 2009 10:09 am

o kurcze;p u mnie nawet nie mozna kupic żadnej mangi;p
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Ulubione anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime - Page 2 Icon_minitimeNie Paź 11, 2009 10:29 am

kurde tez wcinam wafle przy czytaniu Very Happy Very Happy ale wole truskawkowy drzem, nie gadaj iza wszystko mozesz z neta zamuwic Very Happy ja zamawiam z japoni i nie narzekam pani chrzescijanko Very Happy
Powrót do góry Go down
Nami
Początkujący
Początkujący
Nami


Liczba postów : 32
Age : 35
Registration date : 18/07/2009

Ulubione anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime - Page 2 Icon_minitimeNie Paź 11, 2009 11:09 am

Nagisa napisał:
Dzięki temu anime zaczęłam grać na gitarze Very Happy
Ja też Smile

Nagisa napisał:
a poza tym uwielbiam mangę(kupuję) i anime Naruto. Uwielbiam kreskę Masashiego Kishimoto! I love you

Mnie podobają się rysunki Yoshitaki Amano, choc nie jest to moze manga.
http://www.amanosworld.com/html/work.html
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ulubione anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione anime   Ulubione anime - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ulubione anime
Powrót do góry 
Strona 2 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Ulubione anime
» Anime
» Anime

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Manga & Anime-
Skocz do: