...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?!

Go down 
+23
Karol
Inis=Kami-sama
Misuzu
nanaka
Nagisa
efree
MAKabra_88
Yuko
Toranaga
Naggaroth
tsukiko
Urlike
romanka
JarekXD
slawek15
HI MIZU KAZE TSUCHI
ChibiAki
Sasuke-san
Kanarek
Kari-chan=^^=
Yvetta
Kamiru
Admin
27 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Toranaga
Początkujący
Początkujący



Liczba postów : 3
Registration date : 07/02/2009

Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?!   Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 07, 2009 1:03 pm

Ahh te japonki Razz Piękne oczy , włosy , ich uśmiech , uwielbiam jak mówią Arigato albo konnichiwa lubię też japonki w Yukacie gdy mają taką fajną kite z włosów zrobioną lub kok nabijany szpilkami ( nie wiem jak się to tam nazywa ) maja też to coś co przyciąga może magnes gdzieś schowany ^_^ kto tam wie Razz . Musze się przyznać że marze o takiej żonie z japoni xD
A jak by umiała śpiewać no to cudnie ja bym grał a ona śpiewała Razz
Powrót do góry Go down
Yuko
Początkujący
Początkujący
Yuko


Liczba postów : 49
Registration date : 03/02/2009

Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?!   Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 07, 2009 6:13 pm

Yvetta napisał:
dobra, sama jestem kobieta, ale chetnie bym zabrała japonkom włosy Twisted Evil

Lepiej bym tego nie określiła...
Powrót do góry Go down
MAKabra_88
Początkujący
Początkujący
MAKabra_88


Liczba postów : 20
Age : 36
Localisation : nml
Registration date : 26/03/2009

Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?!   Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Icon_minitimeCzw Mar 26, 2009 9:39 pm

Co tu dużo pisać... Wszystko! Japonki po prostu mają coś w sobie a zwłaszcza w mundurkach szkolnych ale tylko te powyżej 18 ;p lol! Japonka
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?!   Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 06, 2009 4:04 pm

tak w takich szkolych mundurkach ale najlepiej przyciasnych Twisted Evil ale ogólnie japonki mają to coś co nie daje nam (chłopakom) spać po nocach
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?!   Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Icon_minitimeWto Paź 20, 2009 7:58 am

No i wyszło szydło z worka! To ja już wiem, czemu cierpisz na bezsenność Razz
Według mnie oczy japonek są śliczne. I rysy twarzy Wink
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?!   Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Icon_minitimeWto Paź 20, 2009 3:56 pm

no kurcze rozgryzlas mnie Very Happy
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?!   Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Icon_minitimeSro Paź 21, 2009 8:01 am

hehe Razz przede mną nic się nie ukryje Very Happy
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?!   Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Icon_minitimeNie Paź 25, 2009 9:29 am

widzisz nastepnym razem bardziej sie bede kryl Very Happy
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?!   Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Icon_minitimeNie Paź 25, 2009 10:55 am

Oj, no nie wiem, czy ci się uda hehe Razz Wink
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?!   Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Icon_minitimeNie Paź 25, 2009 11:38 am

sprubuje:P
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?!   Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 14, 2010 2:26 pm

MAKabra_88 napisał:
Japonki po prostu mają coś w sobie a zwłaszcza w mundurkach szkolnych

Tak czasami żałuję, że w Polsce nie ma mundurków. Ale takich porządnych jak w Japonii, a nie polarowych bluz XXXL Razz
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?!   Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 14, 2010 7:07 pm

jakbys poszła do prywatnej szkoly i placila im 900zl miesiecznie to bys miala. ale nie szata zdobi człowieka tylko człowiek szate
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?!   Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 16, 2010 5:09 pm

hmmm... ech no ale jak jest w Japonii, tam wszędzie są mundurki a szkoły są chyba publiczne
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?!   Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 8:15 pm

no tak ale podkreslam ze jestes w polsce a to roznica tam maja inne poglady na wiele spraw, np dla naszego rzadu bylo by to marnowanie pieniedzy
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?!   Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 5:11 pm

Dla naszego rządu wiele rzeczy istotnych jest marnowaniem pieniędzy
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?!   Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 3:36 pm

Wracając do tematu ;p
Ja bym japonkom zabrała oczy i nic więcej ;]
cuuuudne oczka ;D
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?!   Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 5:25 pm

Oj nanaka, normalnie skłonności jak Madara masz Razz
Mi się jeszcze te ich kruczoczarne włosy podobają
Powrót do góry Go down
nanaka
V.I.P
V.I.P
nanaka


Liczba postów : 1012
Age : 28
Registration date : 24/05/2008

Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?!   Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 20, 2010 6:00 am

Lubie Madare.
Hmmm i lubie oczy ;]
Powrót do góry Go down
Misuzu
Super Usher
Super Usher
Misuzu


Liczba postów : 220
Age : 29
Localisation : Bledzianów
Registration date : 29/05/2007

Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?!   Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 27, 2010 6:07 pm

Wracając do mundurków. W Polsce za mundurki nie płaci rzad tylko my. U mnie w szkole ubzdurali sobie, ze musza byc mundurki i co? Dali nam szmate z jeansu, długą, niedopasowaną, wielkie to takie i jeszcze 50 zł na to poszło. Lepiej! Nosilismy to tylko rok, bo nauczyciele stwierdzili, ze jednak mundurki są niepotrzebne i co? 50 zł w błoto.

A żeby nie robic off topa to Ja Japonkom zabrałabym tylko włosy, ale musiałabym chyba tez zmienić twarz, bo pewnie do urody by nie pasowało. I myslę, ze to nie tyczy sie tylko mnie. Pozatym Japonki maja chyba troche za dziecinne twarze jak mają już te 20 czy 30 lat. Nie widac jakby były dojrzałymi kobietami hehe ale co prawda młodziej wyglądają
Powrót do góry Go down
http://www.misuzu.mojeforum.net
Inis=Kami-sama
Początkujący
Początkujący
Inis=Kami-sama


Liczba postów : 9
Registration date : 30/04/2010

Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?!   Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 4:53 pm

Za co mnie się podobają Japonki ciężko powiedzieć. Po prostu jak widzę japońską dziewczynę to podoba mnie się i tyle. Nie tak jak moi znajomi ze względów fetyszystycznych.
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?!   Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 5:39 pm

hmm no tak, bo tu słowo "podobać się" może mieć różne znaczenia... Very Happy
Powrót do góry Go down
Karol
Nowicjusz
Nowicjusz
Karol


Liczba postów : 126
Age : 32
Registration date : 28/01/2011

Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?!   Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 10:11 pm

Ciężko jest napisać co najbardziej podoba sie mi w Japonkach - ogólnie podobają mi sie niewysokie dziewczyny, o czarnych(ciemnych) włosach i czarnych/brazowych oczach. Dodatkowo zauważyłe, że Japonki się ładnie usmiechają i tez często, no i mają taki "power" w swoim spojrzeniu:) A ich milutkie głosiki.... ;D
Tak więc sądzę, że lubie Japonki za całokształ
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?!   Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Icon_minitimePon Lut 21, 2011 9:49 pm

hmm ostatnio widziałem dziewczynę która miała całe czarne włosy.... a z przodu jasną, prawie srebrzystą grzywkę opadającą na jeden bok i ciutke zakrywającą oko. mmmmm mówię wam to było coś... przez trzy przystanki nie oderwałem od niej wzroku ( sytuacja miała miejsce w tramwaju) no tu mi się wysunęła myśl... gdyby to była japonka.... nie ma ludzi idealnych ale wtedy jej brakowałoby bardzo niewiele.... przynajmniej z wyglądu i przynajmniej według mnie Very Happy Very Happy


Ostatnio zmieniony przez efree dnia Wto Lut 22, 2011 12:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Nagisa
V.I.P
V.I.P
Nagisa


Liczba postów : 726
Age : 31
Localisation : Łódź
Registration date : 25/09/2009

Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?!   Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Icon_minitimeWto Lut 22, 2011 12:10 am

haha, efree, ta jasna "srebrzysta" grzywka to o prostu inaczej mówiąc grzywka o kolorze platyny Razz
Aj, zdjęcie trzeba było jej zrobić Razz
Powrót do góry Go down
efree
V.I.P
V.I.P
efree


Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?!   Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Icon_minitimeWto Lut 22, 2011 12:15 pm

jestem facetem więc moja gama kolorów nie jest tak bogata jak kobiet... nie znam np koloru "ciemnozłotego łososia opadającego w świetle księżyca" ale na moje oko ta grzywka była srebrzysta
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?!   Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?! - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Co podoba Wam się w Japonkach najbardziej ?!
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Japonki-
Skocz do: