...::: Japan Club :::...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Rozmowy nt. różnych wydarzeń swiatowych

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Karol
Nowicjusz
Nowicjusz
Karol


Liczba postów : 126
Age : 32
Registration date : 28/01/2011

Rozmowy nt. różnych wydarzeń swiatowych Empty
PisanieTemat: Rozmowy nt. różnych wydarzeń swiatowych   Rozmowy nt. różnych wydarzeń swiatowych Icon_minitimeSob Mar 19, 2011 8:52 pm

Otworzyłem taki temat, aby komentować to co sie dzieje na świecie:P

Jakie jest wasze zdanie na temat interwencji Koalicji(Kanada, USA, Francja, Włochy i Wielka Brytania) w Libii?
Powrót do góry Go down
marcinsan
Stały Bywalec
Stały Bywalec
marcinsan


Liczba postów : 82
Age : 32
Localisation : irland
Registration date : 11/03/2011

Rozmowy nt. różnych wydarzeń swiatowych Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy nt. różnych wydarzeń swiatowych   Rozmowy nt. różnych wydarzeń swiatowych Icon_minitimeSob Mar 19, 2011 9:02 pm

jestem za Libii trzeba pomoc !
Powrót do góry Go down
Hijikata
Dusza Towarzystwa
Dusza Towarzystwa
Hijikata


Liczba postów : 151
Age : 32
Registration date : 21/06/2009

Rozmowy nt. różnych wydarzeń swiatowych Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy nt. różnych wydarzeń swiatowych   Rozmowy nt. różnych wydarzeń swiatowych Icon_minitimeSob Mar 19, 2011 11:12 pm

Partyzantom należało pomóc i interwencja wg. mnie jest słuszna. Zobaczymy co przyniesie ta decyzja tym wszystkim krajom, które sie na to zdecydowały. Z tego co wiem to Francja jest najbardziej zadziorna a Włochy udostępniają jedynie swoje bazy tej całej koalicji. Mam nadzieje że ta interwencja nie zemsci sie na tych państwach.
Powrót do góry Go down
Kei
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Kei


Liczba postów : 99
Age : 32
Registration date : 18/07/2009

Rozmowy nt. różnych wydarzeń swiatowych Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy nt. różnych wydarzeń swiatowych   Rozmowy nt. różnych wydarzeń swiatowych Icon_minitimeNie Mar 20, 2011 1:45 pm

Partyzantom trzeba pomóc, ale gorzej jeśli ta pomoc doprowadzi do wojny.
Powrót do góry Go down
Hijikata
Dusza Towarzystwa
Dusza Towarzystwa
Hijikata


Liczba postów : 151
Age : 32
Registration date : 21/06/2009

Rozmowy nt. różnych wydarzeń swiatowych Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy nt. różnych wydarzeń swiatowych   Rozmowy nt. różnych wydarzeń swiatowych Icon_minitimeSro Mar 30, 2011 11:52 am

Kei napisał:
Partyzantom trzeba pomóc, ale gorzej jeśli ta pomoc doprowadzi do wojny.

Myśle że ta pomoc jest lepsza niż bezczynne czekanie. Interwencja w Libii jest wg. mnie pewnym symbolem i pokazuje że na swiecie nie ma przyzwolenia na terror mieszkańców własnego państwa. Inni dyktatorzy widząc to zastanowią sie kilka razy zanim zrobią to co zrobił Kadafi. Interwencja była mniejszym złem.
Powrót do góry Go down
fardar
Nowicjusz
Nowicjusz
fardar


Liczba postów : 132
Age : 31
Registration date : 30/08/2010

Rozmowy nt. różnych wydarzeń swiatowych Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy nt. różnych wydarzeń swiatowych   Rozmowy nt. różnych wydarzeń swiatowych Icon_minitimeSro Mar 30, 2011 10:07 pm

Po wydarzeniach z lat PRL tym bardziej powinniśmy być solidarni z ludźmi walczącymi o wolność.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rozmowy nt. różnych wydarzeń swiatowych Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy nt. różnych wydarzeń swiatowych   Rozmowy nt. różnych wydarzeń swiatowych Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Rozmowy nt. różnych wydarzeń swiatowych
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
...::: Japan Club :::... :: Hyde Park-
Skocz do: